Wygląd piersi, czyli koszt operacji ich powiększania.

Kobiety nazywane są płcią piękną. Dlatego większość z nich stara się dbać o swój wygląd. Nierzadko potrafią wydać duże pieniądze na kosmetyki, ubrania czy karnety na siłownie. Jednak są takie przypadki, gdy kobiety są niezadowolone ze swojego wyglądu – dokładnie pewnej części ciała. Piersi i ich rozmiar czy kształt nieraz potrafią wywołać u kobiety stan kompleksów, które mogą nawet poważnie odbić się na psychice i swojej samoocenie. Co na ujędrnienie biustu?

Jak „naprawić” swoje piersi?

Z pomocą dla płci pięknej przybywają gabinety medycyny stylistycznej zajmujące się korekcją oraz powiększaniem piersi. Wykorzystują do tego implanty, które są odpowiednio dobierane i wszczepiane pod gruczoł na piersiach czy pod mięsień. Niestety nie jest to najtańsza alternatywa pozwalająca na poprawę wyglądu swoich piersi. Dlatego przed decyzją oddania się na stół operacyjny warto zapoznać się z kosztami takiego zakupu, rozważyć, czy warto jest podejmować taką decyzję i czy stać nas na to. Branie w tym celu pożyczek przy niestabilnej sytuacji finansowej jest dużym błędem. Dlatego można się pokusić o wdrożenie do swojego życia składników, które zawiera tylko dobry krem.

Koszt operacji piersi

Co składa się na koszt powiększenia piersi? Przede wszystkim zależy to od jakości implantów. Dlatego nie powinno się w tym celu oszczędzać. Implanty piersi muszą mieć najwyższą jakość. Przecież każdy ich defekt może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu czy nawet życiu pacjentki. Renoma gabinetu także ma duże znaczenie. Fachowa pomoc oraz zespół chirurgów plastycznych jest wręcz koniecznością. Oddawanie się w niepewne ręce i niesprawdzony gabinet może spowodować podobne efekty, co zły wybór implantów. W cenę operacji powiększania piersi wchodzi także pobyt, najczęściej do kilku dni w klinice. Zdjęcie szwów po tygodniu czy dwóch od operacji także ma swoją cenę.

Ile kosztuje operacja piersi w Polsce i na świecie?

W Polsce średni koszt operacji piersi wynosi od 12 do 15 tysięcy złotych, co w porównaniu z krajami zachodnimi jest dość mały. W Stanach Zjednoczonych płaci się nawet 50 tysięcy złotych. Oczywiście koszt ten nie jest dowodem na to, że tam dostaniemy dużo lepszą jakość wykonania usługi. Wszystko to zależy od renomy danej kliniki na tle krajowym.

Dodaj swój komentarz/opinię

Dodaj swoją opinię! Jeśli masz również problem ze wzdęciami, wpisz poniżej swoje pytanie, wskazówkę i sugestię. Chcemy aby to miejsce stało się swoistym forum o wzdęciach, gdzie wymieniają się radami wszyscy, którzy cierpią na wzdęcia. Serdecznie zapraszamy. Z góry uprzedzam - reklama jest zakazana, jeśli chcesz zareklamować swój produkt - chętnie nawiążemy współpracę!

Your comment